bg3

Działania dla NGO

Od zawsze byłam wolontariuszką. Działałam w wielu organizacjach, angażowałam się i zdobywałam dla nich fundusze. Dziś zakładam własną fundację, ale nadal, podążając za głosem serca wspieram organizacje pozarządowe.

Ze wszystkich zgłoszeń, jakie otrzymuję, w każdym kwartale wybieram organizację, której pomagam całkowicie bez opłat. Zwykle ta współpraca obejmuje 5 godzin konsultacji Waszej kampanii, ale praktycznie to zawsze ta pomoc szyta jest na miarę.

Jakim inicjatywom pomagam?

Rok 2020 mam wypełniony po brzegi, ale przygotowuję się już do pierwszego kwartału 2021. Myślisz, że Twoja organizacja skorzysta z mojego wsparcia? 

Przykłady realizowanych działań

Seniorzy w akcji

Zdobyty grant z Fundacją Nadaktywni

Showdown

ŁukaszTaraszka

Jaka rzecz by się nie wydarzyła bez Ciebie? Z pewnością nie zorganizowałbym kampanii, ponieważ nie miałbym do tego motywacji. Naładowałaś nas swoim zapałem i pozytywną energią i dzięki czemu mieliśmy energię, aby realizować ten projekt. Przez cały ten czas wskazywałaś nam właściwy kierunek i komunikowałaś w prosty i przystępny sposób, dlatego chciało nam się realizować każdy następny etap projektu.

„Showdown”
Przewiń do góry

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.